Спеціальні потреби

Четверту частину виборчих бюлетенів в Афганістані визнано недійсними


Четверту частину виборчих бюлетенів в Афганістані визнано недійсними

В Афганістані представники виборчих комісій визнали недійсними майже четверту частину 5.6 мільйонів виборчих бюлетенів парламентських виборів, що відбулися минулого місяця. Незалежна виборча комісія повідомила в середу про винесення рішення, що мільйон триста тисяч голосів недійсні.

На виборах, які відбулися 18 вересня, виборці обрали кандидатів на 249 місць у нижній палаті парламенту. Первісно остаточні результати голосування мали бути оголошені щойно 31 жовтня, але можуть бути відстрочені з приводу тверджень про по шахрування результатів та інші порушення.

Парламентські вибори відбулися після президентських виборів минулого року, які також були затьмарені масовими порушеннями. Парламентські вибори відбулися незважаючи на погрози з боку екстремістів Талібану.

Тимчасом Міністерство оборони Великобританії повідомило, що в результаті вибуху загинув британський військовослужбовець. Цей рік – найкривавіший для міжнародних сил в Афганістані з часу вторгнення американських військ у цю країну у 2001 році.

XS
SM
MD
LG