Спеціальні потреби

Актуально

Альянс НАТО завершив масштабну операцію у східному Афганістані

Афганські солдати беруть участь в операції НАТО

За повідомленням НАТО, афганські та коаліційні сили завершили у середу чотириденну операцію, яка мала на меті витіснення талібів з неспокійного району у східному Афганістані. В операції загинули десятки бойовиків.

Альянс зазначив, що спільні військові сили «послабили здатність бойовиків тероризувати населення долини Печ» у провінції Кунар, що межує з Пакистаном. НАТО каже, що надходять повідомлення про загибель до 40 талібів. Афганські власті повідомляють про подібну кількість жертв серед талібських бойовиків.

Внаслідок операції також загинуло 6 американських військовослужбовців.

Альянс НАТО повідомив, що афганські та коаліційні сили виявили у долині Перч склади зброї.

Тим часом, у південній провінції Німроз військові сили знайшли і знищили об’єкти Талібану, на яких бойовики виготовляли саморобні вибухові пристрої.

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG