Спеціальні потреби

НАТО проведе слідство в справі смерті цивільних в Афганістані


Верховний командувач американських і натовських сил в Афганістані генерал Дейвид Петреус доручив провести слідство у зв’язку із ще одним випадком імовірних смертей серед цивільного населення в результаті повітряних ударів. Ідеться про випадкову смерть двох афганських дітей.

У середу генерал Петреус тимчасово припинив повноваження командувача сухопутних військ і команди вертольота, які були причетні до найновішого інциденту у східній провінції Кунар.

Афганські офіційні особи кажуть, що в результаті повітряного удару коаліційних військ у вівторок загинули два хлопці, які зрошували поля в районі Човкай. Представник НАТО сказав, що атака була скерована проти ймовірних повстанців, які закладали міну на дорозі.

У середу Петреус оприлюднив заяву, в якій сказав, що частина коаліційних військ, яка займається знешкодженням ворожої зброї, ненавмисно обстріляла цивільних, ящо працювали на полях і займалися меліораційними роботами.

Командувач коаліційних військ доручив провести перегляд директив щодо застосування сили всіма екіпажами бойових вертольотів. Він сказав, що результати розслідування можуть довести до дисциплінарних заходів.

XS
SM
MD
LG