Спеціальні потреби

Помилка сервера

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

Панетта: вбивства цивільних не підірвуть американсько-афганських відносин

  • Голос Америки

Міністр оборони США Леон Панетта

Міністр оборони США Леон Панетта заявив, що недавні насильницькі інциденти – включно з убивством американським солдатом кільканадцятьох цивільних – не спонукають Сполучених Штатів відмовитися від виконання своєї місії в Афганістані.

Представник Пентагону Джордж Літтл заявив у середу, що під час відвідин Афганістану Панетта мав зустріч зі службовцями провінційних органів влади. Візит відбувся вже після того, як американський солдат імовірно розстріляв 16 цивільних, серед яких було дев’ятеро дітей.

Джордж Літтл заявив, що міністр Панетта сказав провінційним лідерам, що такі інциденти не типові для американців або афганців, «величезна більшість яких», за його словами, намагається «поступати правильно».

У середу в Кандагарі від вибуху прикріпленого до мотоцикла пристрою загинув службовець афганської безпеки і поранення отримало щонайменше двоє інших людей. Поки що ніхто не взяв на себе відповідальності за вибух, але угруповання Талібан обіцяло мститися за бивства афганських цивільних.

XS
SM
MD
LG