Спеціальні потреби

Дослідження: в Афганістані подвоївся рівень корупції


Дослідження: в Афганістані подвоївся рівень корупції

Проведене в Афганістані дослідження вказує, що корупція в країні від 2007 року зросла вдвічі, а лише торік афганці витратили майже 1 мільярд доларів на хабарі.

Про це повідомила базована в Кабулі організація Integrity Watch Afghanistan. Згідно з опитуванням, майже кожен сьомий афганець регулярно платить хабарі, а найбільше поражені корупцією бідні родини із сільських місцевостей.

6 500 учасників опитування у 32 з 34 афганських провінцій назвали найбільш корумпованими міністерства внутрішніх справ та юстиції, а також розвідувальні органи країни.

Один із організаторів цього дослідження Лорензо Делескас каже, що виявлено явний зв’язок між зростанням корупції і посиленням впливів «Талібану» з огляду на те, що дедалі більше афганців розчаровуються у чесності державних службовців.

Сполучені Штати спільно із союзники в НАТО закликали президента Афганістану Гаміда Карзая посилити боротьбу з корупцією та поліпшити ефективність управління у час, коли міжнародні і афганські сили воюють проти талібських бойовиків, які дедалі посилюють опір.

XS
SM
MD
LG