Спеціальні потреби

Актуально

Карзай заявив, що його адміністрація отримує від Ірану гроші

Президент Афганістану Гамід Карзай

У понеділок президент Афганістану Гамід Карзай визнав, що його канцелярія отримує значні суми грошей від Ірану, проте назвав ці виплати прозорою формою допомоги.

У розмові з кореспондентами у Кабулі, Карзай сказав, що Іран передав його канцелярії готівку в сумі до 975 тисяч доларів для покриття діяльності уряду. Він заявив, що ця допомога не зберігалася в таємниці і не відрізняється від грошових виплат, які Афганістан отримує від США.

Президент Карзай коментував статтю в газеті «New York Times», у якій зазначалося, що глава його адміністрації Умар Даудзай отримував гроші від Ірану з метою «пропагування іранських інтересів» у президентському палаці.

Карзай заявив, що Даудзай приймав ці гроші, виконуючи президентські розпорядження.

Цитуючи неназваних осіб газета пише, що Іран використовує свої впливи, аби «забити клин» між афганцями та їх американськими і НАТОвськими друзями.

Посольство Ірану в Афганістані відкинуло повідомлення, називаючи його «безглуздим і образливим».

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG