Спеціальні потреби

Актуально

Ахмадінеджад звинувачує розвинуті країни у проведенні колоніальної економічної політики

Ахмадінеджад звинувачує розвинуті країни у проведенні колоніальної економічної політики

Президент Ірану Махмуд Ахмадінеджад звинувачує розвинуті країни у впровадженні колоніальної політики, яка штовхає у прірву бідності країни, що стоять на шляху розвитку.

Таку заяву, він зробив на відкритті в Стамбулі п’ятиденного саміту найбідніших країн світу під егідою ООН, який зібрав 8 тисяч делегатів зі всього світу. Іранський лідер заявив, що саме економічна політика індустріальних країн призвели до убогості 48 найменш розвинутих країн світу.

Найменш розвинутими є країни, де середній річний прибуток на людину протягом трьох років поспіль складає не більше 750 доларів. Сьогодні до цього переліку належать 33 африканські країни, 14 країн Азії та Гаїті. Виступаючи на відкритті саміту, Генеральний Секретар ООН Пан Гі Мун закликав решту світу до збільшення інвестицій у ці країни.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG