Спеціальні потреби

Європа захищається від терактів, скоєних за допомогою вантажівок


ЄС представив нову програму з посилення безпеки, через смертоносні напади екстремістів, які направляли машини у натовпи людей. Останнім часом, такі напади стали частішими.

«Ми бачили жахливий напад вантажівкою в Ніцці, який скопіювали в Берліні, Лондоні, Стокгольмі та Барселоні, - зазначив член комісії з питань безпеки Джуліан Кінґ, - Терористи нападають на місця, де люди збираються, щоб вести своє життя: туристичні місця, транспортні центри, громадські площі, місця проведення спортивних подій та концертів».

Задля того, щоб захистити громадські місця ЄС планує виділити 118,5 мільйонів євро на навчання та покращення співпраці між поліцією і приватними службами безпеки в торговельних центрах або на концертах.

«Ми видаємо заклик на 18,5 мільйона євро для фінансування проектів з захисту громадських місць цього року. В 2018 ще 100 мільйонів євро піде на підтримку міст, які інвестують у безпеку», - заявив Джуліан Кінґ.

Брюссель також хоче переглянути правила продажу матеріалів, з яких можна виготовити бомбу, та надати поліцейським ширший доступ до закодованих даних телефонів чи комп’ютерів.

Іншим напрямком є посилення співпраці з обміну персональними даними з такими країнами, як Алжир, Єгипет, Ізраїль, Йорданія, Ліван, Марокко, Туніс та Туреччина.

Дивіться також: Час-Тайм: Корупція залишається внутрішнім ворогом України - звіт Гельсінської комісії США

Facebook Forum

Подкаст

№1. Початок внутрішньо-партійних виборів у США
please wait

No media source currently available

0:00 0:27:23 0:00
Голос Америки – подкаст
Останній випуск
№1. Початок внутрішньо-партійних виборів у США
Голос Америки – подкаст
Голос Америки – подкаст

Підписатись

iTunes Підписка
XS
SM
MD
LG