Спеціальні потреби

Прем’єр-міністр Албанії погрозив лідеру опозиції


Салі Беріша

Прем’єр-міністр Албанії Салі Беріша заявив, що лідер опозиційної Соціалістичної партії Еді Рама заплатить високу ціну, якщо демонстрації біля урядових будинків переростатимуть у насильницькі акції протесту.

Рама і Беріша обвинувачують один одного у насильстві, яке спалахнуло під час антиурядової акції протесту у п’ятницю і, внаслідок якого загинуло троє мітингувальників.

Прем’єр-міністр називає Раму бандитом, який відповідатиме за свої дії проти уряду.

Рама був присутнім у неділю на похороні одного із трьох демонстрантів, які загинули минулого тижня. Еді Рама складає відповідальність за їх вбивство на прем’єр-міністра.

Опозиція також висловлює своє невдолення тим, що правоохоронці відмовляються виконати ордери на арешт шістьох національних гвардійців, які ймовірно відкрили вогонь по демонстрантах.

Минулої п’ятниці приблизно 20 тисяч людей взяли участь у демонстранції, вимагаючи відставки уряду. Опозиція звинувачує уряд у корупції і фальсифікації результатів виборів 2009 року.

Деякі мітингувальники закидали поліцейських камінням та іншими предметами біля будинку албанськонго уряду. Поліція застосувала проти демонстрантів вогнепальну зброю, сльозогінний газ і водомети.


XS
SM
MD
LG