Спеціальні потреби

Рівень безробіття в США лишається високим


Кількість заявок на допомогу по безробіттю, які надійшли за останній тиждень, свідчить про те, що рівень безробіття в США лишається високим, повідомило у четвер Міністерство праці.

Згідно з офіційними даними, минулого тижня надійшло 900000 таких заявок, що на 26000 менше, ніж, судячи з переглянутими даними, було подано тижнем раніше.

У момент, коли Джо Байден робить свої перші кроки на посаді президента, економіка США стикається з перешкодами різного характеру. З одного боку, коронавірус щодня вражає десятки тисяч осіб; з іншого - роботодавці мають справу з новими пов'язаними із пандемією обмеженнями з боку урядів штатів та міської влади.

Два тижні тому офіційні органи повідомили, що в грудні минулого року економіка США недорахувалася 140000 робочих місць; йдеться про перше скорочення темпів зростання з моменту, коли у березні країну охопила пандемія.

Новий президент США має у своєму розпорядженні незначну більшість як у Сенаті, так і в Палаті представників Конгресу США, що спрощує прийняття його плану боротьби з COVID-19. Однак ця перевага допоможе зміни ситуації лише у випадку, якщо демократи будуть голосувати як єдиний блок, або якщо їх підтримає кілька республіканців.

Дивіться також: Спільне звернення до американців колишніх президентів Барака Обами, Білла Клінтона та Джорджа Буша

Facebook Forum

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG