Спеціальні потреби

Помпео допустив можливість заборони TikTok у США - сенатор-республіканець каже, що Китай з допомогою додатку шпигує за американцями


Раніше у Конгресі висловлювалися побоювання з приводу використання китайським додатком даних користувача

Держсекретар США Майк Помпео заявив, що США «безумовно вивчають можливість» заборони додатків китайських соціальних мереж, включно з TikTok.

«Я не хотів би поспішати з цим питанням .., але ми вивчаємо цю можливість», - сказав Помпео в інтерв'ю Fox News.

Як повідомляє у Twitter журналістка Сара Картер, відповідаючи на питання, чи рекомендував би він американцям завантажити додаток TikTok, Помпео відповів: "Лише, якщо ви хочете, щоб ваша приватна інформація потрапила до Комуністичної партії Китаю".

TikTok... використовується урядом Китаю, щоб шпигувати за американцями
Сенатор-республіканець Рік Скотт.

Американські законодавці піднімали питання з приводу використання додатком TikTok даних користувачів, заявляючи, що вони стурбовані тим, що китайські закони вимагають від тамтешніх компаній «підтримувати і співпрацювати з розвідувальними зусиллями, контрольованими Компартією Китаю».

"Кожен американець має усвідомлювати ризики, які походять від мобільних додатків, включно із TikTok, який використовується урядом Китаю, щоб шпигувати за американцями. Ось чому я представив законопроект, який забороняє використовувати TikTok на урядових телефонах. Я радий, що державний секретар Помпео серйозно ставиться до цієї проблеми", - твітує сенатор-республіканець Рік Скотт.

Додаток для створення і перегляду коротких відео TikTok належить компанії ByteDance, яка знаходиться у Китаї. Нещодавно він був заборонений в Індії разом з 58 іншими китайськими додатками на тлі зіткнень на кордоні між Індією і Китаєм.

Дивіться також: Активні користувачі Facebook більш схильні вірити у теорії змов

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG