Спеціальні потреби

Актуально

На цьогорічні свята мільйони американців є безробітними через пандемію

Продовольчий банк у Лос-Анджелесі роздає іжу до Дня Подяки

На цьогорічні свята мільйони американців є безробітними через пандемію коронавірусу, яка змушує бізнеси припиняти роботу.

Згідно з опублікованими 25-го листопада даними щодо безробіття у США, минулого тижня понад 770 000 людей подали нові заявки. Кількість безробітних зростає вже другий тиждень поспіль.

Американські законодавці з обох партій погоджуються, що народ потребує нового раунду допомоги для вирішення проблем щодо безробіття, продовольчої безпеки та доступу до медичної допомоги. Втім, цього тижня, до Дня Подяки законодавці роз'їхалися по своїм штатам, а продовольчі банки столиці стикнулися з рекордним попитом.

Люди стоять в чергах за іжею

«До пандемії ми мали 400 000 осіб. Зараз наближаємося до 600 000, які втратили продовольчу безпеку. Отже, за вісім місяців кількість зросла приблизно на 60%», - каже Радха Мутіа, президент і генеральний директор вашингтонського продуктового банку Capital Area Food Bank.

«Ми бачимо працюючі сім’ї та людей, котрі могли жити від зарплати до зарплати, і де члени сім’ї працювали на кількох роботах, але зараз, коли зникли кілька раніше доступних варіантів заробляти, вони стали безробітними на всіх фронтах і мусять шукати допомогу у мережах з термінової продовольчої допомоги, чого їм ніколи раніше не доводилося робити», - каже Мутія.

Дослідження центру Pew від вересня 2020 року показало, що з початку пандемії кожен шостий американець позичав гроші у члена сім'ї або користувався продовольчим банком. Дослідження також виявило, що 25% дорослих людей у США кажуть, що під час пандемії, вони самі, або член їх родини втратили роботу, чи були тимчасово звільнені через закриття бізнесів.

Закінчуються урядові програми

Без угоди про новий раунд допомоги дві ключові програми добігають кінця 26 грудня.

Згідно з аналізом центру The Century Foundation, 7,3 мільйона людей втратять урядову фінансову допомогу після закінчення дії програми PUA (Допомога з безробіття під час пандемії), а 4,6 мільйона втратять виплати, коли закінчиться схожа програма PEUC (Компенсація з безробіття під час надзвичайної ситуації пандемії) в кінці року.

Дивіться також: Пандемія і безробіття: як до Дня подяки тисячі американців стоять у кілометрових чергах за іжею. Відео

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG