Спеціальні потреби

Затримання в справі Anonymous в Європі та Південній Америці


Хакери з Anonymous серед іншого використовують маску Гая Фокса, учасника безуспішного замаху на англійського короля Якова у 17-му сторіччі.

Затримано 25 осіб. Їх підозрюють в блокуванні сайтів політичних партій та публікації персональних даних поліцейських.

Інтерпол заарештував 25-ох підозрюваних у причетності до хакерського угрупування Anonymous. Операції із затримання підозрюваних пройшли одночасно в Європі та Південній Америці.

Про це міжнародна поліцейська організація повідомила у вівторок.

Затриманим від 17-ти до 40-ка років. У них було вилучено майже 250 одиниць комп’ютерного обладнання та мобільних телефонів. Операція із затримання хакерів почалась всередині лютого та охопила 15 міст.

Четверо затриманих в Іспанії звинувачені в знищенні сайтів політичних партій, організації DDOS – атак на сайти та публікації персональних даних поліцейських, які здійснювали охорону високопосадовців. Один із заарештованих може бути координатором операцій хакерської групи Anonymous в Іспанії та Південній Америці.

Інших підозрюваних у причетності до хакерської групи заарештовано в Аргентині, Чилі та Колумбії. Об’єктами нападу хакерів раніше ставали Міністерство оборони Колумбії, чилійська енергетична компанія Ендеза та національна бібліотека Чилі.

Група Anonymous потрапила в центр уваги ЗМІ та поліції після того як в 2010-му році це хакерське об’єднання здійснило атаки на сайти компаній Visa та Mastercard, які відмовились обслуговувати фінансові пожертви на користь сайту WikiLeaks, відомого публікацією таємного листування американських дипломатів.

XS
SM
MD
LG