Спеціальні потреби

Актуально

У Японії завершився саміт країн Азійсько-тихоокеанської економічної співпраці

У Японії завершився саміт країн Азійсько-тихоокеанської економічної співпраці

Лідери країн Азійсько-тихоокеанської співпраці (АТЕС) завершили дводенний саміт у японській Йокогамі. У своїй підсумковій заяві лідери зазначили, що вони підтримують ідею створення у регіоні зони вільної торгівлі.

У саміті взяли участь керівники 21 країни. Вони відклали на бік свої суперечки щодо валютної політики і заявили, що вдадуться до конкретних кроків для створення азійсько-тихоокеанського зони вільної торгівлі. Таким чином, економіки США, Китаю та Японії будуть зв’язані з країнами регіонуТихого океану, темпи зростання економік яких є серед найшвидших у світі.

Прем’єр-міністр Японії Наото Кан прочитав документ, який він назвав Йокогамським баченням. Він заявив, що для збереження ролі рушійної сили у глобальній економіці членам АТЕС необхідно поглибити економічну інтеграцію.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG