Спеціальні потреби

Шварценеґґер та Шрайвер розійшлись через позашлюбну дитину


Арнольд Шварценеґґер та Марія Шрайвер

Колишній губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеґґер оприлюднив справжню причину свого розлучення із Марією Шрайвер. В інтерв’ю виданню «Лос-Анджелес таймс» Шварценеґґер підтвердив інформацію про те, що він є батькам 10-річної позашлюбної дитини.

За 25-років спільного життя республіканець Шварценеґґер та демократка Швайдер стали легендарним подружжям. Він – республіканець і голлівудський актор, австрійського походження, вона – донька впливової американської династії демократів. Своєю перемогою на виборах губернатора Каліфорнії та успіхом у політичній кар’єрі Шварценеґґер багато чим завдячує своїй дружині. Марія Шрайвер терпляче захищала чоловіка від чисельних звинувачень у подружній невірності. Втім зізнання Шварценеґґера в існуванні позашлюбної дитини змусило Шрайвер покинути щасливе сімейне гніздечко у Брентвуді.

Жінка, з якою зраджував Арнольд, упродовж 20-ти років працювала домогосподинею у родині Шварценеґґерів. Арнольд фінансово підтримував свою позашлюбну дитину та її матір, навіть попри те, що вона заперечувала його батьківство. Поки що ім’я жінки та дитини залишаються нерозкритими для громадськості.

XS
SM
MD
LG