Спеціальні потреби

Очільник Пентагону: HIMARS показали себе надзвичайно добре в Україні


Спільна прес-конференція міністра оборони США Ллойда Остіна з міністром оборони Чехії Яною Черноховою. Фото зроблене 9 вересня. Фото: AP/ Jaroslav Svoboda

Українські сили досягають успіху на Херсонщині та Харківщині та змінюють динаміку на полі бою – вважає міністр оборони США Ллойд Остін. Про це він заявив 9 вересня під час спільної прес-конференції з міністром оборони Чехії Яною Черноховою. За його словами, HIMARS з ракетами GMLRS мають особливий успіх.

Ми бачимо успіх на Херсонщині, ми бачимо певний успіх на Харківщині. І це дуже, дуже надихає
Міністр оборони США Ллойд Остін

«HIMARS з ракетами GMLRS показали себе надзвичайно, вони дозволили українцям працювати з необхідними цілями всередині України. Вони використали ці боєприпаси та такі речі, як протирадіолокаційні ракети HARM, щоб почати формувати бойовий простір - так, що вони змінюють динаміку на полі бою. Тож ми бачимо успіх на Херсонщині, ми бачимо певний успіх на Харківщині. І це дуже, дуже надихає», - заявив міністр оборони США Ллойд Остін.

Остін також знов наголосив, що Сполучені Штати підтримуватимуть Україну у її боротьбі проти вторгнення російських військ «стільки, скільки це буде потрібно».

Нагадаємо, що за словами генсека НАТО Єнса Столтенберга, «війна в Україні входить у критичну фазу». Українські війська змогли зупинити наступ Росії на Донбасі, завдати удару у відповідь та відвоювати території, заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг під час спільної прес-конференції з держсекретарем США Ентоні Блінкеном, 9 вересня в Брюсселі.

«Лише за останні кілька днів ми спостерігали за прогресом як на півдні в Херсонській області, так і на сході в Харківській області. Це свідчить про мужність, навички і рішучість українських сил. Це також демонструє те, що наша допомога змінює ситуацію на полі бою щодня», - заявив генсек НАТО.

Дивіться також: Остін: HIMARS показали себе надзвичайно в Україні. Відео

Остін: HIMARS показали себе надзвичайно в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:40 0:00

XS
SM
MD
LG