Спеціальні потреби

Актуально

Збільшується кількість жертв повені в Австралії

Наслідки повені в Авчстралії

Офіційні особи в північно-східному районі Австралії кажуть, що кількість жертв, можливо, збільшиться після того, як містом Тувумба пройшли високі повеневі хвилі.

Прем’єр Квінсленду Анна Блай заявила у вівторок репортерам, що в результаті природного лиха загинуло дев’ятеро людей, більшість з яких діти, і додала, що існує «серйозне занепокоєння» щодо долі ще 66 людей, які пропали безвісти. У понеділок містом пройшла хвиля води, яку комісар поліції штату Боб Аткінсон назвав «несподіваним цунамі на суходолі».

Багато мешканців шукали безпечного місця на дахах будинків, тоді як вода кидала автомобілі немов іграшки. Опісля автомобілі опинилися під водою. Рятувальні операції відновилися у вівторок після перерви, спричиненої несприятливими атмосферними умовами.

Тимчасом в адміністративному центрі штату місті Брісбен розпочалася евакуація населення після того, як з берегів вийшла річка. Мер міста Кемпбелл Ньюмен заявив, що протягом наступних кількох днів вода затопить щонайменше 6500 домів.

Дедалі більший рівень повеневих вод змусив офіційних осіб спустити воду з греблі Вівенго, яку побудовано для захисту міста Брісбен після нищівної повені у 1974 році.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG