Спеціальні потреби

Актуально

Папа Бенедикт XVI канонізував першу святу Австралії

Папа Бенедикт XVI/

Папа Бенедикт XVI зачислив до лику святих черницю Мері Макіллоп із Австралії, яка жила у 19 столітті і була на деякий час навіть відлучена від церкви за викриття сексуальної наруги священнослужителів над дітьми. Це перша свята Австралії.

Церемонія канонізації відбулася на площі Святого Петра у Ватикані в якій взяли участь багато паломників у тому числі тисячі австралійців.

Крім цього було канонізовано ще 5 осіб – поляка, іспанця, двох італійців і канадця – з визнанням їх чудодійної сили.

Черниця Мері Макіллоп народилась у 1842 році і заснувала чернечий орден «Сестри святого Йосипа і Святого серця» і допомагала разом із іншими сестрами в освітянській роботі поміж бідних дітей.

Відзначено заслуги канадського священика Андре Бассета з Квібеку – який народився у 1845 році і помер у 1937 році – та здобув визнання за зцілювання недужих.

Понтифік також канонізував польського священика Станіслава Казімерчика, черниць Джулію Сальдзано і Таттисту де Варано з Італії та Кандіду Баріолла з Іспанії.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG