Спеціальні потреби

Австралійські війська готові допомогти Іраку в боротьбі з ісламістами


Коаліційний літак над містом Кобані, яке атакують екстремісти «Ісламської держави»

Прем’єр-міністр Австралії Тоні Ебботт заявив, що уряд Іраку поки що не надав необхідного юридичного захисту австралійським військам, які будуть надіслані для надання порад і допомоги іракським силам безпеки в їх боротьбі проти екстремістів «Ісламської держави».

Ебботт заявив у середу, що 200 військовослужбовців спеціальних сил поки що не можуть прибути до Іраку, але що, на його думку, угода в цій справі буде досягнута в найближчому часі.

Він також виключив будь-яку роль австралійських сухопутних військ у бойових операціях. Минулого тижня шість австралійських літаків приєдналися до очолених США коаліційних сил для проведення повітряних ударів проти екстремістів «Ісламської держави» в Іраку.

Тимчасом державний секретар США Джон Керрі звертає увагу на викрадання, поневолення і ґвалтування іракських жінок і дівчат з меншинних груп екстремістами, кажучи, що це найновіші приклади «аморальних вчинків і зла».

У вівторок ввечері Керрі сказав, що зловживання щодо жінок з меншини язиді та інших груп включають навіть 12-річних дівчат, та що екстремісти твердять, що їх поведінка «тим чи іншим чином виправдана релігією».

Відео - найголовніше

Face to Face. Врятовані обличчя захисників. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00
XS
SM
MD
LG