Спеціальні потреби

Президент України прийняв відставку уряду


Президент України Віктор Янукович прийняв відставку керівника уряду Миколи Азарова. Як повідомляє прес-служба глави держави, підставою для звільнення прем’єр-міністра стала його особиста заява. «У зв’язку з обранням мене народним депутатом України, відповідно до частини другої статті 115 Конституції України, статті 15 Закону «Про Кабінет Міністрів України», заявляю про свою відставку», – цитує заяву Миколи Азарова офіційне Інтернет-представництво президента.

Разом із очільником, за Конституцією, у відставку відправлений і весь склад Кабінету міністрів. Водночас усі урядовці продовжать виконувати свої обов’язки до формування нового уряду. В адміністрації президента нагадують, що нового керівника Кабміну президент призначає за згодою більш ніж половини від конституційного складу парламенту. Верховна рада має розглянути кандидатуру на посаду прем’єр-міністра протягом п’яти днів після подання глави держави.

Віктор Янукович поки що не повідомив, чи знову пропонуватиме очолити уряд Миколі Азарову, чи запропонує нового кандидата. Найчастіше ймовірним наступником нинішнього прем’єр-міністра оглядачі називають керівника НБУ Сергія Арбузова. Нинішній голова уряду може перейти на роботу до Верховної ради, депутатом якої обраний за списком Партії регіонів.

Показати коментарі (4)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG