Спеціальні потреби

До Бахрейну прибуло біля 1000 саудівських солдатів


Антиурядові демонстранти в столиці Бахрейну Манамі

Офіційний представник Саудівської Аравії заявив, що приблизно 1000 саудівських військовослужбовців увійшли до сусіднього Бахрейну, щоб допомогти сунітським правителям країни посилити безпеку після кількох тижнів антиурядових протестів. Правляча родина в Бахрейні є сунітами, які становлять меншість в країні.

Саудівські війська – за словами саудівського посадовця – які увійшли до Бахрейну в неділю в пізніх годинах і в понеділок вранці, є частиною регіональних сил, створених шести країнами Ради співробітництва арабських держав Перської затоки (РСАДПЗ). Поки що не було підтвердження цієї інформації з боку уряду Бахрейну. Однак місцева газета, пов’язана з правлячою родиною, повідомила в понеділок, що до країни мають прибути війська РСАПЗ.

Раніше проурядові законодавці в Бахрейні закликали уряд, щоб він запровадив воєнний стан для придушення протестів шиїтської більшості населення країни, яка вимагає більшого голосу в політичних справах.

Державне Інформаційне агентство Бахрейну заявило, що законодавці хочуть, щоб король Хамад бін Ісса аль-Халіфа запровадив воєнний стан на період трьох місяців і встановив комендантську годину для захисту миру і стабільності.

Відео - найголовніше

Face to Face. Врятовані обличчя захисників. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00
XS
SM
MD
LG