Спеціальні потреби

Актуально

Байден привітав православних християн з Різдвом

Новообраний президент США Джо Байден опублікував привітання з православним Різдвом.

«Ми з Джилл бажаємо щасливого Різдва православним християнам у США і в усьому світі. Цей заповітний час цього року виглядає інакше, ніж завжди. Багато родин тужать за рідними, чиє місце за столом тепер порожнє, або відмовляються від улюблених святкових традицій, щоб убезпечити один одного. Проте, святкуючи народження Ісуса Христа, ми пам'ятаємо, що віра, надія і любов продовжують освітлювати шлях навіть в найтемніші дні і підтримають нас у найважчих випробуваннях», - заявив Байден.

«Відзначаючи важливий внесок православних християн в життя США і всього світу, ми підтверджуємо право всіх людей сповідувати релігію на свій розсуд, а також підкреслюємо свою прихильність справі захисту релігійних меншин, які часом стикаються з дискримінацією та насильством. Ми з надією дивимося в новий рік і разом з нашими православними сестрами і братами молимося за мир, справедливість і зцілення в усьому світі», - підкреслив обраний президент США.

У грудні Державний департамент США привітав із Рідвом також і тих, хто відзначає його у січні.

"Ця пора нагадує нам турбуватись про тих, кому пощастило менше, включно із громадами у цілому світі, які не можуть вільно відзначати це свято через переслідування або нестабільність", - йдеться у повідомленні на сайті Деждепу.

Захист свободи віросповідання став одним із пріоритетів Державного департаменту США за президентства Трампа.

Дивіться також: Як у США намагаються пришвидшити процес вакцинації населення

Як у США намагаються пришвидшити процес вакцинації населення. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:03 0:00

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG