Спеціальні потреби

Байден заявив, що розраховує на співпрацю з боку Росії у питанні протидії кібератакам на об'єкти у США


США розраховують на співпрацю з боку Росії у питанні протидії кібернападам з території Російської Федереації. Про це президент США Джо Байден заявив у п'ятницю, спілкуючись із журналістами. За словами президента США, у середині місяця відбудеться зустріч американо-російського комітетут з даного питання.

При цьому президент США ствердно відповів на питання, чи має сенс для Сполучених Штатів Америки здійснити атаку на сервери, які використовувались для кібератак.

Байден також відмовився озвучувати свої очікування щодо подальших дій Путіна.

У п'ятницю у ході телефонної розмови із президентом Росії Володимиром Путіним, президент США Джо Байден наголосив на тому, що Росія повинна вдатись до дій проти кіберзлочинців, які діють на її території. Відповідну заяву розміщено на сайті Білого дому.

"Президент Байден підкреслив, що США вдадуться до будь-яких необхідних дій для захису свого народу та критично важливої інфраструктури перед лицем цього виклику, що триває", - йдеться у заяві.

Заява вказує, що кібератаки з використанням програм-вимагачів з боку кіберзлочинців, які перебувають у Росії, позначилася на США та інших країнах світу.

Дивіться також: Прибирання будинків: як працює цей бізнес у США - на прикладі компанії, власницею якої є українка

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG