Спеціальні потреби

Актуально

Під час пожежі в Бангладеш загинули люди

Під час пожежі в Бангладеш загинули люди

Поблизу столиці Бангладеш в результаті пожежі загинули щонайменше 25 людей.

За повідомленням урядових представників, пожежа спалахнула на верхніх поверхах багатоповерховому будинку фабрики для виготовлення одягу. Компанія, які належить будинок, є одним із найбільших експортерів країни.

Багато з тих хто загинули, розбились стрибаючи із вікон у намаганні врятуватись від полум’я і диму. Багато людей зазнали поранень під час панічної втечі. В повідомленнях мас-медія говориться, що вхідні двері на верхніх поверхах були закриті, обмежуючи можливості порятунку.

Пожежники наполегливо працювали впродовж довгих годин, намагаючись погасити вогонь. За повідомленнях офіційних осіб, кількість жертв пожежі могла бути значно більшою, але багато робітників саме в той час залишили будинок на обідню перерву.

Згідно з офіційними даними, у Бангладеш ведеться розслідування причин спалаху пожежі.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG