Спеціальні потреби

Актуально

Березовський хоче створити Християнсько-демократичну партію

Борис Березовський заявив про створення власної партії, до чого критично поставилася Руська православна церква.

Підприємець Борис Березовський, який проживає в Лондоні, оголосив про рішення створити Християнсько-демократичну революційну партію Росії. Його повідомлення про це в його блозі в «Живому журналі» цитує «Коммерсант».

Як написав пан Березовський, він пропонує назвати свою партію «Християнсько-демократична революційна партія Росії» або «Партія Воскресіння».

«Християнська - тому що любов і свобода - основа нашої партійної ідеології. Демократична - тому що тільки демократична політична система в Росії може забезпечити реалізацію нашої ідеології. Революційна - тому що зміна язичницького менталітету на християнський є революція. "Партія Воскресіння" - тому що ми оголосимо про народження партії у Воскресіння Христове - 15 квітня», - пояснив в ЖЖ підприємець, який зазначив, що партії не потрібна буде реєстрація в Росії.

На даний момент Березовський проживає у Великобританії. В Росії він обвинувачується у численних злочинах і заочно засуджений до тюремного ув'язнення. До еміграції пан Березовський займав пости секретаря Ради безпеки Росії, секретаря СНД, був обраний депутатом Держдуми від Карачаєво-Черкесії. За твердженнями самого пана Березовського, він зіграв вирішальну роль у приході Володимира Путіна до влади в кінці 1999 року, повідомляє «Комерсант».

Російська православна церква вже відреагувала на намір Бориса Березовського створити християнську партію.

«Він може створити партію антихриста і навіть балотуватися на цей пост. Вважаю, що його справи і слова, якщо подивитися на них з позицій християнської моральності, дають на це прекрасні шанси. Навіть нинішні його міркування цілком співзвучні багатьом пророцтвам, що описує апокаліптичного Звіра (одна з назв антихриста в Новому Завіті)», - цитує агентство «Інтерфакс-Релігія» слова глави синодального Відділу по взаєминах Церкви і суспільства протоієрея Всеволода Чапліна.

Однак співрозмовник агентства зазначив, що антихрист - фігура історично унікальна і, щоб претендувати на таку місію, «потрібно дуже далеко просунутися по тому шляху, яким йде і хоче вести інших Борис Абрамович».

«Втім, це людина талановита, рішуча, розумна. Хто знає, може, і вийде - принаймні, робити хибні чудеса, необхідні в цьому випадку, людина такого масштабу може навчитися», - вважає представник церкви.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG