Спеціальні потреби

Причину поразки Гілларі Клінтон назвав Берні Сандерс


Я походжу з білого робітничного класу, і я глибоко принижений тим, що Демократична партія нездатна вести діалог з людьми, спільного зі мною походження
Берні Сандерс

Причиною поразки Гілларі Клінтон на виборах президента США стало те, що мільйони білих американців з робітничного класу, які на позаминулих виборах підтримали Барака Обаму, вже не вважають, що Демократична партія США захищає їх інтереси. Про це у понеділок заявив каналу CBS сенатор-демократ Берні Сандерс, який був конкурентом Гілларі Клінтон у боротьбі за номінацію від Демократичної партії США.

У ході демократичних праймериз Демпартія цілеспрямовано "зливала" Берні Сандерса та сприяла Гілларі Клінтон. Про це стало відомо з матеріалів оприлюднених сайтом Wikileaks (американська розвідка напередодні виборів пов'язала його із Кремлем - прим. ГА).

"Мають відбутись докорінні зміни у тому, як працює Демпартія США. Не можна задовольнятись тим, що у країні наявні ліберальні еліти. Я походжу з білого робітничного класу, і я глибоко принижений тим, що Демократична партія нездатна вести діалог з людьми, спільного зі мною походження", - підкреслив Сандерс.

Сандерс також закликав Дональда Трампа виконати обіцянки про покращення життя пересічних американців.

Перемога Дональда Трампа на виборах супроводжується шквалом коментарів з боку представників американської ліберальної інтелігенції, які ототожнюють обрання Трампа президентом із тріумфом расистських настроїв у США. При цьому ціла низка коментаторів та ЗМІ - серед яких і ті, які прогнозували поразку Трампа - поширюють повідомлення про нападки на представників меншин з боку прихильників Трампа.

Новообраний президент США вже закликав своїх прихильників негайно припинити нападки на представників меншин.

У деяких містах США тривають протести проти обрання Трампа президентом США. Сам новообраний президент закликав учасників мітингів не боятись його.Також стає відомо про фізичне насильство проти людей, які підтримують новообраного президента США.

У Чикаго група чороншкірих молодих людей відлупцювала чоловіка та вкрала його машину. Побиття, яке знімалось на відео, супровджувалось викриками, що чоловік підтримував Трампа.

Представники Демократичної партії США, Барак Обама, Гілларі Клінтон, досі не виступили із закликами до учасників мітингів та своїх прихильників припинити дії, які виходять за рамки мирних протестів та зупинити насильство проти опонентів.

Дивіться також: Американцям потрібен захист від багатіїв та влади - Берні Сандерс

Американцям потрібен захист від багатіїв та влади - Берні Сандерс. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:27 0:00

XS
SM
MD
LG