Спеціальні потреби

Байден зустрівся з політиками без масок, після оголошення нових правил для вакцинованих у США


Президент США Джо Байден під час прес-конференції 13 травня 2021 року

«Сьогодні - великий день для Америки». Такими словами президент США Джо Байден привітав нові рекомендації Центрів США з контролю над захворюваннями (CDC), які розширили дозвіл для вакцинованих американців не носити маски.

Під час прес-конференції, що відбулась в трояндовому саду Білого дому, Байден а також працівники Білого дому були без масок.

Співробітники Білого дому під час прес-конференції 13 травня
Співробітники Білого дому під час прес-конференції 13 травня

«Якщо ви повністю вакциновані, більше не треба носити маску, - заявив американський президент. - Отримайте щеплення, або носіть маску поки цього не зробите».

«Ви все це перенесли, - додав Байден, звертаючись до американців. - Коли країна попросила вас вакцинуватись, ви так і зробили. Народ Америки відповів. Ви зробили те, що я вважаю патріотичним обов‘язком. Так ми дістались цього дня».

Раніше в четвер CDC дозволило повністю вакцинованим американцям не носити маски на вулиці та в приміщенні. CDC все ще рекомендує носити маски в приміщеннях з великою кількістю людей, включаючи літаки, автобуси, та інші.

Під час зустрічі з законодавцями, які представляють Республіканську партію США, що співпала у часі з оголошенням нових рекомендацій CDC, Байден закликав групу зняти маски.

Директорка CDC Рошель Валенські під час брифінгу в четвер подякувала американцям, які пройшли вакцинацію і заявила, що «повністю вакциновані можуть перебувати на вулиці та в приміщенні без масок та фізичного дистанціювання».

«Якщо ви повністю вакциновані, можете починати робити те, що припинили під час пандемії», - додала вона.

Спікерка Палати представників США Ненсі Пелосі заявила в коментарі CNN, що вона залишить в силі вимогу носити маски в приміщенні парламенту. Вона висловила сумнів у тому, що всі парламентарі отримали щеплення.

Дивіться також: Влада американських штатів і міст іде на безпрецедентні кроки, аби заохотити населення вакцинуватися від коронавірусу

Facebook Forum

Відео - найголовніше

Українці у Нью-Йорку помолилися за мир в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:56 0:00
XS
SM
MD
LG