Актуально
- Голос Америки
Особиста зустріч Байдена і Путіна тривала півтори години, тепер до переговорів у розширеному форматі долучились радники

У Женеві завершилась перша частина саміту президентів Джо Байдена і Володимира Путіна за присутності державного сектетаря Ентоні Блінкена і глави МЗС РФ Сергія Лаврова та перекладачів.
Як повідомляють журналісти прес-пулу із посиланням на посадовців Білого дому, перемовини у форматі P+1 ("президент плюс глава зовнішньополітичного відомства" - ред.) тривали близько півтори години.
"Білий дім повідомляє, що перша зустріч між президентом Байденом та президентом Путіним, що почалась о 1:44 дня за місцевим часом, закінчилась о 3:17", - твітує журналістка PBS.
CNN додає, що на першу частину саміту було закладено 1 годину 20 хвилин, тож вона затягнулась на 13 хвилин.
Тепер починається друга частина у форматі P+5, коли до них приєднуються інші високопосадовці й радники.
Загалом перемовини можуть тривати чотири-п'ять годин, і перерв на обід не заплановано, повідомили журналістам напередодні.
Дивіться також: Законодавці групи підтримки України у Конгресі виступили з заявою, у якій завірили Україну у підтримці. Відео
Всі новини дня
Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео
Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.
Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.
- Голос Америки
Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео
Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.
Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.
«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео
Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.
Facebook Forum