Спеціальні потреби

Байден уряду України: Не змарнуйте другий шанс


Після зустрічі з прем'єр-міністром Україні Арсенієм Яценюком, віце-президент США Джозеф Байден вкторе наголосив на важливості боротьби з корупцією. За його словами, це другий шанс виконати обіцянки Помаранчевої революції, які залишились невиконаними. Він зазначив, що весь світ був схвильований помаранчевою революцією і багато очікував від України.

"Ці очікування були поглинуті раком корупції, слабкими управлінням та інституціями. Але український народ знову має надію”, - зазначив Байден.

"Успіх залежать від того, чи українське керівництво виконає свій обов'язок не перед цим поколінням, а перед наступним та майбутніми поколіннями. Майбутні покоління українців подивляться на цей момент і запитають: Чи впоралися вони? Чи змінили вони фундаментально мою країну? Історія буде дуже, дуже суворий суддя», - попередив віце-президент США.

Він визнав, що буде дуже важко скористатися цією історичною можливістю. За словами Байдена, потрібно буде багато важкої праці усіх сторін аби не упустити другий шанс викорінити ракову пухлину корупції, яка пригнічує Україну протягом десятиліть.

Віце-президент ще раз підкреслив, що Сполучені Штати залишаються з Україною у її конфлікті з Росією і закликав дотримуватися досягнутих угод.

"Росіяни не виконали свою частину угоди. Але ви не можете не дотриматися своїх зобов’язань. Інакше в Європі скажуть, що ви з ними однакові. Ви повинні зробити більше”.

У відповідь, Арсеній Яценюк пообіцяв суспільні реформи, приватизацію державних підприємств, податкові зміни і боротися з культурою корупції. Як приклад, він вказав на наміри передати «Нафтогаз» під контроль незалежних директорів.

"Ми дуже добре розуміємо пане віце-президент, що ми можемо отримати допомогу тільки тоді, коли ми будемо допомагати самі собі і коли продемонструємо демократичний прогрес", сказав він.

"Ми розуміємо, наші обов'язки та взяті на себе зобов'язання. Ми розраховуємо на вашу допомогу", підсумував прем’єр-міністр України.

Дивіться також: МВФ озвучив попередження українській владі.

МВФ озвучив попередження українській владі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:37 0:00

Показати коментарі (6)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG