Спеціальні потреби

Олімпійська чемпіонка США Сімон Байлз після виходу із фіналу у Токіо: ментальне здоров’я зараз є більш важливе у спорті


Церемонія нагородження із спортивної гімнастики на олімпійських іграх у Токіо 2020, 27 липня, 2021 року.

У четвертий день олімпійських ігор у Токіо, жіноча збірна Сполучених Штатів зі спортивної гімнастики завоювала срібну медаль, поступившись у боротьбі за золото команді олімпійського комітету Росії. Чотириразова олімпійська чемпіонка Сімон Байлз не змогла витягнути команду США на перше місце.

Гімнастка була змушена знятися з командних змагань через «медичну травму», - йдеться у офіційній заяві команди. Пізніше стало відомо, що Сімон переживає психологічне навантаження, через покладені на неї очікування бути найкращою. За її словами «психологічне здоров’я зараз більш важливе у спорті».

«Я не хотіла брати участь у змаганнях, коли я в собі сумніваюся», - сказала Байлз Associated Press. «Тож я подумала, що краще зробити крок назад і дозволити дівчатам йти далі і робити свою роботу».

Сімон Байлз, США, під час фіналу жіночої спортивної гімнастики на літніх Олімпійських іграх 2020 року, вівторок, 27 липня 2021 року, в Токіо.
Сімон Байлз, США, під час фіналу жіночої спортивної гімнастики на літніх Олімпійських іграх 2020 року, вівторок, 27 липня 2021 року, в Токіо.

Після невдалого виступу в опорному стрибку, 24 - річна Байлз покинула манеж із найнижчим балом (13,766), що викликало припущення про можливу травму ноги гімнастки. Як повідомляє NBC, після переговорів із медиками та тренерами, вона прийняла рішення знятися зі змагань, про що пізніше повідомила своїх товаришок по команді.

Байлз замінила Джордан Чилз. Без своєї лідерки американки не змогли відстояти золото вигране на попередній Олімпіаді у Ріо-де-Жанейро і фінішували другими після росіянок. Бронзову нагороду здобула команда Великої Британії.

Поки що не відомо, чи змагатиметься Симон у запланованих на четвер індивідуальних змаганнях за абсолютну першість, які виграла п’ять років тому.

Дивіться також: Олімпіада-2020: як пандемія змінила життя молодих спортсменів, які балансували підготовку до ігор і навчання? Відео

XS
SM
MD
LG