Спеціальні потреби

Країни G7 закликали Білорусь "припинити агресивну" кампанію зі створення міграційної кризи. Ірак почав вивозити своїх громадян з Білорусі


Мігранти з Іраку очікують на евакуаційний літак в аеропорту Мінська, 18 листопада 2021 року

Країни G7 засудили "створення білоруським режимом незвичної міграції" і висловили солідарність із Польщею, Литвою та Латвією, "які стали цілями цієї провокації з використанням гібридної тактики незвичної міграції".

У спільній заяві "Велика Сімка" закликала білоруський режим "негайно припинити агресивну та експлуатаційну кампанію, щоб запобігти смертям та стражданням в майбутньому".

В заяві дії білоруської влади названі "спробою відволікти увагу від зневаги з боку режиму до міжнародного права, основоположних свобод та прав людини" в країні.

Влада Іраку повідомила, що в четвер починає вивозити своїх громадян з Білорусі. 430 іракців, яких було транспортовано з прикордонних територій до Мінська, буде евакуйовино літаком Іракських авіаліній.

За оцінками оглядачів, на кордоні Білорусі з Польщею перебуває біля тисячі мігрантів. У вівторок мігранти намагались прорвати кордон, повідомляє влада Польщі. Після інцидентів на кордоні, деяких мігрантів було розміщено в складських приміщеннях неподалік.

Дивіться також: Інтерв’ю Станіслава Асєєва: про жахи перебування в «Ізоляції» та подробиці резонансної справи. Відео

XS
SM
MD
LG