Спеціальні потреби

Службу Білого дому очолив Мік Малвені, який раніше критикував Трампа


Мік Малвені

Президент Трамп призначив нового виконуючого обов’язки голови служби Білого дому. Трамп оголосив про своє рішення у п’ятницю у Twitter. Посаду зайняв Мік Малвені, який раніше відповідав за бюджетні питання адміністрації.

«Мені приємно оголосити, що Мік Малвені, директор служби бюджету та управління стане в.о. голови служби Білого дому і замінить Джона Келлі, який служив нашій країні зразково...», - йдеться у твіті Трампа.

Пошук нового кадидата на посаду зайняв тиждень, після того, як Джон Келлі, який очолював адміністрацію до того, оголосив про своє рішення піти у відставку.

На роботу в адміністрації Трампа, Малвені перейшов з Конгресу, куди він був обраний в 2010 році. Малвені має досвід активної співпраці з політиками Республіканської партії.

Хоча Малвені підтримував Трампа, він не завжди схвально відгукувався про нього. Під час дебатів 2 листопада 2016 року зі своїм супротивником в Конгресі – за тиждень до обрання Трампа, Малвені назвав його "жахливою людиною", повідомляють ЗМІ.

Він розкритикував кандидатку на посаду президента від Демократичної партії Гілларі Клінтон, як лібералку, яка вестиме країну в невірному напрямку. Однак, і стосовно кандидатури Трампа Малвені не висловив захвату. «Так, я підтримую Дональда Трампа, однак роблю це незважаючи на той факт, що він жахлива людина», - заявив він.

Дивіться також: Інтерв’ю з головою «Укренерго» про реформу ринку електроенергії в Україні та інтеграцію енергосистем з Європою

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG