Спеціальні потреби

Актуально

В Інтернеті з’явилося чергове аудіозвернення Осами бін Ладена

Фото Осами бін Ладена на фоні зображення надання гуманітарної допомоги потерпілим внаслідок повені

У мережі Інретнет з’явився новий запис голосу Осами бін Ладена. У своєму 11-хвилинному аудіозверненні, оприлюдненому у п’ятницю на сайті угруповання аль-Кайда, Осама бін Ладен говорить про подолання наслідків нещодавньої повені у Пакистані. Внаслідок стихійного лиха в країні загинуло понад 1700 людей.

Американська група, яка моніторить терористичні форуми, каже, що в останньому аудіозверненні Осама Бін Ладен закликав створити рятувальну групу, яка б працювала у регіонах розташованих у низовинах та біля річок. Бін Ладен також закликав уряд країни до більшого інвестування сільського господарства.

Підтвердження автентичності запису незалежними експертами поки що не було.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG