Спеціальні потреби

Актуально

В Інтернеті з’явилося чергове аудіозвернення Осами бін Ладена

Фото Осами бін Ладена на фоні зображення надання гуманітарної допомоги потерпілим внаслідок повені

У мережі Інретнет з’явився новий запис голосу Осами бін Ладена. У своєму 11-хвилинному аудіозверненні, оприлюдненому у п’ятницю на сайті угруповання аль-Кайда, Осама бін Ладен говорить про подолання наслідків нещодавньої повені у Пакистані. Внаслідок стихійного лиха в країні загинуло понад 1700 людей.

Американська група, яка моніторить терористичні форуми, каже, що в останньому аудіозверненні Осама Бін Ладен закликав створити рятувальну групу, яка б працювала у регіонах розташованих у низовинах та біля річок. Бін Ладен також закликав уряд країни до більшого інвестування сільського господарства.

Підтвердження автентичності запису незалежними експертами поки що не було.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG