Спеціальні потреби

Актуально

"Борг США має не давати спати" - останнє попередження голови Федеральної резервної системи (ЗМІ)

Борг США скоро перевищить 20 трильйонів доларів. Це "мусить не давати спати вночі", – заявила голова Федеральної резервної системи (ФРС) Джанет Єллен під час засідання Об’єднаного економічного комітету Конгресу, що відбулося 29 листопада.

Єллен заявила, що вона "дуже занепокоєна" через обсяг та темпи зростання державного боргу США, особливо з огляду на те, що витрати на соціальні програми зростатимуть зі старішанням населення Америки.

"Мене непокоїть траекторія розвитку боргу США", - заявила Єллен.

"Відношення боргу до ВВП у нас становить близько 75 відсотків, що не лякає, однак, це і не низько. Але, якщо подивитись на довгострокові прогнози бюджету СВО, це змусить людей не спати ночами", - попередила очільниця ФРС.

"Це показує, що зі старішанням населення, витрати на програми Medicare, Medicaid та Social Security (соціальне забезпечення - ГА) зростатимуть швидше за податкові надходження, і відношення боргу до ВВП зростатиме", - наголосила вона.

Попередження Єллен, ймовірно, є останнім перед тим, як вона полишить посаду. Єллен оголосила, що вона полишить ФРС після затвердження на посаді кандидата, висунутого Трампом – Джерома Пауелла.

Дивіться також: Час-Тайм. В ЄС критикують Москву за закон про ЗМІ

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG