Спеціальні потреби

На мусульманському цвинтарі у штаті Вірджінія поховали тіло Тамерлана Царнаєва


Як повідомили засоби масової інформації, на мусульманському цвинтарі в містечку Досвелл у штаті Вірджінія, за понад 850 кілометрів від Бостона, у п’ятницю поховали тіло Тамерлана Царнаєва, запідозреного в атаці на учасників і спостерігачів бостонського марафону.

Руслан Царні, дядько Тамерлана Царнаєва, отримав тіло свого племінника з похоронного бюро неподалік Бостона і провів церемонію похорону цього самого дня.

Це поклало край довгому процесу пошуку місця для поховання Тамерлана, який загинув 19 квітня у перестрілці з поліцією. Перестрілка сталася через чотири дні після марафону. Його 19-річного брата Джохара Царнаєва поліція заарештувала наступного дня, і тепер йому загрожує звинувачення у змові і кривавій атаці.

Обурені з приводу атаки мешканці та офіційні особи Бостона і району, де жив старший Царнаєв, казали, що вони не хотіли, щоб його поховали у штаті Массачуссетс.

Протягом багатьох дні директор похоронного бюро казав, що він не міг знайти будь-кого, хто запропонував би місце для поховання старшого Царнаєва. Після якогось часу одна жінка зі штату Вірджінія знайшла для нього місце на мусульманському цвинтарі.
XS
SM
MD
LG