Спеціальні потреби

Поліція в Ріо-де-Жанейро наступає на опорні пункти злочинців


Ріо-де-Жанейро

У Бразилії поліція повідомила, що після п’яти днів насильства, в результаті якого загинули щонайменше 23 особи, вона взяла під свій контроль нетрі Віла Крезейро в Ріо-де-Жанейро.

Органи влади кажуть, що сотні правоохоронців на бронетранспортерах прибули до нетрів, після чого озброєні особи втекли до недалеких бідних районів міста. Заплановано, що федеральні сили безпеки ввійдуть туди у п’ятницю. Офіційні особи кажуть, що у хвилі насильства, що спалахнула, спалено тридцять машин.

Бразильські органи влади намагаються перебрати контроль над нетрями Ріо-де-Жанейро у зв’язку з підготовкою до Світового кубка з футболу, який відбудеться у 2014 році, і до Літніх Олімпійських ігор у 2016 році. В рамках цих заходів, у рейдах на нетрі в Ріо вже заарештовано понад 150 людей.

У Ріо-де-Жанейро, яке нараховує шість мільйонів мешканців, багато кримінальних злочинів і вбивств. Важко озброєні банди торговців наркотиків контролюють багато бідних районів, що є причиною того, що Ріо-де-Жанейро належить до числа міст з найбільшою кількістю злочинів у Латинській Америці.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG