Спеціальні потреби

Камерон наказав переглянути справу звільнення локербійського терориста


Прем’єр-міністр Великобританії Девід Камерон з президентом Бараком Обамою у Білому домі

Прем’єр-міністр Великобританії Девід Камерон видав розпорядження про перегляд урядової документації у справі звільнення Абделя аль-Меґрахі, якого було визнано винним у причетності до вибуху над шотландським містом Локербі американського пасажирського літака.

Камерон вдався до такого кроку після розмов у вівторок у Білому домі з президентом Бараком Обамою.

Британський прем’єр-міністр звернувся до секретаря кабінету міністрів Великобританії з проханням розглянути можливість оприлюднення додаткової інформації, зібраної у ході попереднього розслідування обставин звільнення Абделя аль-Меґрахі. Одначе Камерон виключив можливість відкриття нового слідства.

Під час свого першого офіційного візиту до Білого дому Камерон відкинув заклики США до проведення розслідування справи причетності нафтового гіганта БП до звільнення засудженого терориста. Він вказав на відсутність доказів лобіювання компанією звільнення аль-Меґрахі і повернення його додому до Лівії.

У середу високопосадовець Шотландії заявив, що нафтогігант зовсім не був причетним до звільнення терориста. Деякі американські сенатори звинувачують БП у чиненні тиску на офіційних осіб звільнити аль-Меґрахі, аби захистити свої ділові справи з Лівією.

XS
SM
MD
LG