Спеціальні потреби

Актуально

Лідери ЄС обговорюють формування постійного стабілізаційного фонду

Лідери ЄС обговорюють формування постійного стабілізаційного фонду

Лідери європейських країн розпочали у Брюсселі перший у 2012 році саміт. Представники ЄС проводять чергові наради, на яких обговорюються шляхи подолання дефіциту та формування постійного фонду допомоги країнам, які переживають бюджетну кризу.

Якщо сторони дійдуть згоди по всіх питаннях, Фонд, який отримав назву Європейського стабілізаційного механізму, почне діяти вже у липні цього року. Його установча сума – 661 мільярд доларів.

Тим часом Греція розраховує отримати додаткові 169 мільярдів доларів, щоб уникнути дефолту. Прем’єр-міністр країни Лукас Пападемос заявив у неділю, що між представниками головних політичних партій досягнуто повної згоди щодо заходів економії. Пакет допомоги від Європейського Союзу та Міжнародного валютного фонду Греція отримає лише за умов бюджетних скорочень та досягнення нових боргових домовленостей з кредиторами країни.

На саміті в Брюсселі також обговорюються питання створення нових робочих місць, у першу чергу для молоді, та деталі плану зменшення бюджетних витрат. Тим часом, аналітики прогнозують можливість рецесії в Європі у першій половині 2012 року.

Всі новини дня

США відправляють до України броньовані авто, медичний транспорт, тимчасові мости. Відео

США відправляють до України броньовані авто, медичний транспорт, тимчасові мости. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:55 0:00

Броньовані авто, медичний транспорт, тимчасові мости: корабель із важливим американським військовим обладнанням відправили в Україну із Бельгії через Німеччину.

У Пентагоні заявили про зібрання другого засідання контактної групи з оборони України. Відео

У понеділок, за ініціативи очільника Пентагону Остіна, представники понад 40-ка країн світу візьмуть участь у другому засіданні контактної групи з оборони України. Тим часом, Міноборони США показало, як американські військові завантажують гаубиці M777 - для доставки в Україну.

Ентоні Блінкен обговорив питання продовольчої безпеки із українськими дипломатами. Відео

Державний секретар Ентоні Блінкен напередодні відвідав Український Інститут Америки у Нью-Йорку, аби продемонструвати солідарність з народом Україною.

Чи достатньо робить безпосередньо Європейський Союз для України? Відео

Чи достатньо робить безпосередньо Європейський Союз для України? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:37 0:00

9,5 мільярдів доларів нової допомоги від «Групи Семи» - аналіз підтримки України з боку ЄС та що відбувається із санкціями проти Росії?

Благодійне турне Злати Огневіч у США - співачка жертвує на потреби України. Відео

Українські артисти продовжують допомогати протистояти російській війні зі свого, культурного фронту.

Більше

XS
SM
MD
LG