Спеціальні потреби

Сенатор США закликає винагородити Бірму за реформи


Сенатор Джеймс Вебб

Впливовий американський сенатор сказав, що він закликатиме США знайти способи, щоб винагородити Бірму за нещодавні кроки країни в напрямку демократії.

Сенатор Джеймс Вебб зробив таку заяву в середу в Рангуні. Саме в середу лідер опозиції в Бірмі Аун Сан Су Чжі провела свою першу зустріч з президентом Тейном Сейном з часу її історичного обрання до парламенту минулого тижня.

У 2009 році, Джеймс Вебб став найвисокопоставленішим чиновником США, який відвідав Бірму за понад 10 років. Виступаючи у середу, він сказав, що настав час, щоб США вдалися до додаткових заходів, щоб винагородити Бірму за нещодавні реформи в країні.

Від часу проведення довиборів першого квітня, на яких очолена Аун Сан Су Чжі Національна ліга за демократію здобула 43 із 45 місць у парламенті, Сполучені Штати пом’якшили деякі економічні санкції проти Бірми.

НЛД бойкотувала вибори у 2010 році, які покінчили з військовим правлінням у Бірмі. З часу приходу до влади, президент Тейн Сейн запровадив низку демократичних реформ, включно з збільшенням свободи преси та звільненням чимало політичних в’язнів.

Відео - найголовніше

Голос Америки в Ізюмі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:38 0:00
XS
SM
MD
LG