Спеціальні потреби

Помер найстаріший сенатор США Роберт Берд


У понеділок вранці помер сенатор Роберт Берд, який найдовше в історії служив у Конгресі Сполучених Штатів. Представник Берда заявив, що сенатор, якому було 92 роки, помер о годині 3:00 за місцевим часом у лікарні неподалік столичного Вашингтона.

Його було госпіталізовано від минулого тижня. Початково вважалося, що він терпів від виснаження, спричиненого спекою, і обезводнення організму, але пізніше виявилися також інші ускладнення.

Берд був обраний спочатку до Палати представників у 1952 році, а у 1958 році до Сенату. Останнім часом він був хворий, що однак не перешкодило йому успішно боротися за мільйони доларів федеральних субсидій для свого штату – Західної Вірджінії.

Він був палким прихильником нинішнього президента Барака Обами під час кампанії 2008 року за Білий дім. Проте Берд також сказав, що він соромиться своєї позиції, яку займав у молодому віці щодо расових проблем, включно з членством у білій расистській організації ККК. Берду також було прикро, що в 1960-х роках він виступав проти закону про громадянські права.

XS
SM
MD
LG