Спеціальні потреби

Актуально

Капітан військового корабля втратив посаду через скандальне відео

Капітана військового корабля Овена Онорса звільнили із посади за оприлюднення скандальних відео, які він особисто знімав на борту свого корабля «USS Enterprise».

Яскравий персонаж військового корабля капітан Овен Онорс своїми діями поклав крапку не лише на командуванні цим судном, але на своїй кар’єрі загалом.

Командувач американського військового флоту адмірал Джон Гарві зазначив:

«Йому не вистачало здорового глузду і професіоналізму, адже його служба на кораблі «USS Enterprise» викликає запитання щодо його морального обліку і підриває віру в його здатність надалі ефективно командувати кораблем».

Виняткові речі відбувалися на кораблі у 2006-2007-их роках. Зняте капітаном відео зображає сцени із сексуальними натяками, незвичний туалетний гумор та антигеївські жарти.

Керівник Онорса – адмірал Джон Гарві переглянув усі відеоролики і був прикро вражений:

«Будучи морськими офіцерами, ми повинні показувати вищі стандарти поведінки і виконання професійних обов’язків».

Нещодавно капітан Онорс, який, судячи з відео, дуже любив позувати перед камерою на кораблі, зачинив двері свого будинку перед камерою місцевого телеканалу, що хотів взяти у нього інтерв’ю. Втім, сьогодні найбільшим викликом для американських морських піхотинців може стати питання моралі. І хоча тисячі моряків на кораблі «USS Enterprise» виступили на підтримку Онорса, адмірал Стівен Пьєтропаолі каже, що командир подав усій команді поганий приклад:

«Ти вливаєшся у те середовище і звісно чимало людей любитимуть твої жарти. Але командири повинні гуртувати і показувати приклад усій команді, а не демонструвати їй своєрідні жарти. Гумор може бути ефективним інструментом лідерства. Але ти мусиш дуже добре знати межу, за яку не можна заходити».


Всі новини дня

Швеція дозволила базування військ НАТО, очікуючи набуття членства в альянсі

Шведський і фінський солдати під час навчань поблизу Стокгольма 28 квітня 2023 р.

Уряд Швеції оголосив, що дозволяє тимчасове розташування військ і техніки НАТО на своїй території в межах приготувань до «майбутніх спільних операцій».

... Неможливо сказати, де пролягають межі територіальних зазіхань Путіна.

Швеція перебуває на завершальному етапі вступу в НАТО після того, як всі держави організації, окрім Туреччини й Угорщини, ратифікували договори про шведське членство.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ висловлював сподівання, що Туреччина й Угорщина здійснять ратифікацію якомога швидше - можливо до вільнюського саміту НАТО у липні.

Генсек НАТО у Стамбулі переконував Ердогана не протидіяти вступу Швеції до Альянсу

Шведський уряд подав заявку на вступ в оборонний союз минулого року разом з Фінляндією після того, як Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну і зараз каже, що умови для спільних операцій з НАТО повинні бути створені якнайшвидше.

«Значне погіршення становища з безпекою у прилеглих до нас регіонах після агресивної війни Росії проти України показало важливість тісної співпраці Швеції з НАТО і з країнами, які є членами НАТО», - сказано в повідомленні шведського уряду.

Прем’єр-міністр Швеції Ульф Крістерссон та міністр оборони Пол Джонсон також виклали свої роз’яснення в одній з найбільших газет країни Dagens Nyheter, підкреслюючи, що «Росія і надалі становитиме загрозу для своїх сусідів у найближчому майбутньому, і неможливо сказати, де пролягають межі територіальних зазіхань президента Владіміра Путіна».

Вони вказують, що Швеція має амбітний план посилення обороноздатності незалежно від швидкості процесу вступ в НАТО і називають урядове рішення «дуже чітким сигналом Росії про нашу спроможність надавати й отримувати військову допомогу».

«Сьогодні Швеція у більшій безпеці, ніж вона була до того, як ми подали заявку на вступ (в НАТО)», - запевняють прем'єр-міністр і міністр оборони Швеції.

Швеція разом з союзниками в ЄС запровадила санкції проти Росії і надає значну економічну і військову допомогу Україні.

Зараз у Швеції навчаються сотні українських солдатів, які повернуться в Україну озброєні 50-тьма шведськими бойовими машинами CV 90.

Шведські інструктори також брали участь у навчанні українських військових на базах у Великій Британії.

“Не маючи успіхів в бою, росіяни підірвали Каховську ГЕС”, – заступник генпрокурора України. Відео

Українська генпрокуратура розслідує підрив Каховської ГЕС як воєнний злочин – порушення правил ведення війни та екоцид. “Немає жодних сумнів, що Каховську ГЕС підірвали російські війська”, – говорить перший заступник генпрокурора України в інтервʼю з Олексієм Коваленком.

В комітеті Сенату США підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. Відео

Законодавці в комітеті Сенату із міжнародних відносин підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. За цими слуханнями стежила Катерина Лісунова.

До Хмельницького прибув перший потяг із Херсона: херсонці розповідають про пережите. Відео

На Хмельниччину прибув евакуаційний потяг з Херсону. У кілька валіз переселенці вмістили все життя. Не забули забрати і домашніх улюбленців.

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Відео

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Законодавці від обох партій виступили зі словами підтримки України та закликали притягнути до відповідальності винних у руйнуванні Каховської ГЕС.

Більше

XS
SM
MD
LG