Спеціальні потреби

Актуально

Успіх компанії «Форд» поліпшує імідж автовиробників США

Американська компанія «Форд» вперше оголосила про свої прибутки після величезних збитків минулого року. У першому кварталі 2010 компанія заробила понад 2 мільярди доларів. Причиною стрімкого успіху «Форда» став не лише крах репутації його головного конкурента – японської «Тойоти».

Що саме допомогло американському автовиробнику відвоювати першість на ринку?

Корпорація «Форд» не лише вийшла на вражаючі цифри прибутковості. Вона ще й змогла відвоювати довіру клієнтів до своїх авто, випередивши за показниками надійності свого головного конкурента - «Тойоту».

Кетрін Бо із задоволенням поміняла свій лексус на новий форд-едж.

«Мені подобається ця ідея. Це авто виготовлене у США, що дає роботу людям у моїй країні», - каже Кетрін.

Як же «Форду» вдалося знову перетворити свій бізнес із збиткового у прибутковий? Іронія у тому, що компанія скористалася формулою успіху «Тойоти».

Президент компанії «Форд» Аллан Мулаллі заявляє, що
кожне авто буде найкращим у своєму класі, в плані якості, економічності, безпеки та дизайну.

Щоб створити автомобілі найкращої якості, компанії довелося кардинально переробити їх дизайн, провести більше тестувань на кожному етапі конвеєрного збирання.

Віце-президент Центру автомобільних досліджень Дейвид Серджент пояснює:

«Зараз вони на рівних змагаються з імпортерами за якістю автомобілів. Це те, чого вони не могли робити ще кілька років тому».

За даними тестуванням на зіткнення «Форд» зараз має найвищі рейтинги за рівнем безпеки.

Лідерство «Форда» покращило також загальний імідж автомобілів американського виробництва на світовому ринку. Лише 4 роки тому американські виробники відставали від азійських конкурентів за якістю авто. Сьогодні автомобілі, виготовлені у США, попереду, каже головний редактор веб-сайту Edmunds.com Карл Брауер:

«Це неймовірний переворот. Хто б рік тому сказав, що ми побачимо такий успіх американських автовиробників».

Успіх компанії «Форд» втішна новина для працівників індустрії автобудування. Втім, аби втримати лідерство на ринку, компанії слід постійно тримати руку на пульсі. Адже після скандалу із педалями газу та відкликання з ринку мільйонів автомобілів, японська «Тойота» вливає мільярди доларів у відновлення свого іміджу та довіри клієнтів.
Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG