Спеціальні потреби

У Парижі обговорюють стратегію боротьби з ІДІЛ

  • Голос Америки

Ештон Картер

Міністр оборони США Ештон Картер заявив, що до кампанії повинні приєднатися арабські країни регіону.

Міністри оборони семи країн у середу зустрічаються в Парижі, щоб обговорити стратегію військової кампанії проти «Ісламської держави».

Міністр оборони США Ештон Картер заявив журналістам, що хоче розповісти своїм колегам з Франції, Австралії, Німеччини, Італії, Великобританії та Нідерландів, яким чином вони можуть активізувати зусилля, і що для цього потрібно.

За словами Картера, переговори дадуть «головним учасникам» військової кампанії першу нагоду обговорити план в ході особистої зустрічі.

Він підкреслив важливість залучення партнерів серед арабських країн в регіоні, які можуть зробити «величезний внесок» в зусилля коаліції в Іраку і Сирії.

«Я неодноразово говорив, що араби і араби-суніти повинні вступити в гру. Ми можемо сприяти цьому, в якійсь мірі визначивши внесок, який вони можуть зробити, обговоривши з ними, як вони бачать свої інтереси, включаючи довгострокові інтереси в регіоні, і яким чином можна пов'язати ці інтереси з остаточною перемогою над ІДІЛ », - сказав міністр оборони США Ештон Картер.

Дивіться також: У розмінуванні на Донбасі мали б бути зацікавлені і сепаратисти

XS
SM
MD
LG