Спеціальні потреби

Провідні центробанки світу взялись за порятунок комерційних банків Європи


Офіс швейцарського банку UBS у лондонському Сіті.

Провідні центральні банки світу домовились про надання додаткових доларових позичок європейським комерційним банкам, які зіткнулися із неспроможністю отримувати позички через залежність від урядів країн, які нездатні сплатити банкам свої борги.

Європейський Центральний банк заявив у четвер, що надасть 3-місячну доларову позичку банкам єврозони разом з Федеральним резервом США, Банком Англії, Банком Японії та Швейцарським національним банком. Європейський центральний банк повідомив, що нові позички мають на меті надати комерційним банкам доступ до достатньої кількості американської валюти аж до кінця року.

Дане повідомлення вже призвело до подорожчання акцій європейських банків та зростання індексів на європейських фондових біржах. Індекс франкфуртської біржі DAX та паризької САС-40 зросли на 4 відсотки в той час як індекс лондонської біржі FTSE-100 виріс на 2,5 відсотки.

Підтримка Греції з боку Німеччини та Франції також позитивно вплинула на ринки, переконавши інвесторів, що в найближчий час Греція не буде оголошувати дефолт.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG