Спеціальні потреби

Чарльза Менсона лишили в тюрмі


Один із томів справи Менсона на слуханнях про дострокове звільнення сумнозвісного вбивці.

Влада вирішила, що 77-річний лідер культу, чиє імя встигло увійти в масову культуру та стати синонімом божевілля, досі становить небезпеку для суспільства.

Адміністрація в’язниці Коркоран поблизу Лос-Аджелеса, відмовила у достроковому звільненні сумнозвісному вбивці та лідеру культу Чарльзу Менсону. Нового шансу покинути стіни тюрми живим 77-річний злочинець вже не матиме.

У 1969-му році фанатики, які підкорялись наказам Менсона, жорстоко вбили 7-х людей. Серед загиблих від рук так званої «Сім’ї», до якої входили переважно молоді жінки із неблагополучних родин, була і дружина відомого режисера Романа Полянського, відома актриса Шерон Тейт, яка на час вбивства була вагітна.

В ході судового процесу, який тривав з 1970-го по 1971-й роки, Менсон вирізав собі на лобі свастику. Його послідовниці неодноразово намагались зірвати процес.

Менсона засудили до смертної кари, яку потім замінили на довічне ув’язнення. Колишній в’язень та музикант-невдаха переконував своїх послідовників у наближенні кінця світу. Члени культу вживали наркотики, а секс використовувався для вербування нових прихильників.

На думку адміністрації в’язниці Коркоран, Менсон досі становить небезпеку для суспільства. Наступний перегляд справи Менсона відбудеться, коли йому виповниться 92 роки.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG