Спеціальні потреби

Одружилася колишня ‘перша дочка’ Челсі Клінтон


Увага багатьох американців у суботу була прикута до штату Нью-Йорк, де у той день у містечку Райнбек виходила заміж єдина донька Білла і Гілларі Клінтон, Челсі. На одне з найдорожчих весіль були запрошені лише родичі і найближчі друзі наречених. А сама церемонія святкування проходила фактично без присутності преси і папараці.

Більшість американців пам’ятає Челсі Клінтон ще малою дівчинкою. Вперше її побачили в Білому домі коли Білл Клінтон став президентом. Тепер же сором’язлива Челсі виросла, змінилася, і вийшла заміж. Увагу до її весілля привернув ще й той факт, що його організація обійшлася, за приблизними підрахунками, у два з половиною мільйони доларів, а це у сто разів більше, ніж весілля пересічної американської пари. Щоби провести свою доньку до вівтаря Білл Клінтон помітно схуд...приблизно на 7 кілограмів, Гілларі змінила зачіску.

Щодо видатних особистостей які, як протягом місяця говорили медіа, повинні були прийти на весілля Челсі...як наприклад Опра Вінфрі, Том Генкс чи Стівен Спілберґ... їх там не було взагалі. Більшість гостей були у віці 20-30 років і, як каже редактор газети «The Daily Beast» Ллойд Ґров, мусіли бути друзями наречених:

«Щоби потрапити на весілля, ви повинні були знати Челсі. Ви не могли просто бути політиком, чи знати когось з її родичів. Навіть якщо ви товариш якоїсь відомої особистості, цього всеодно було недостатньо. Ви повинні були особисто знати Челсі і спілкуватися з нею».

Втім, кілька відомих особистостей таки прийшло. Це - колишній радник Білла Клінтона Вернон Джордан, колишній державний секретар США Мадлен Олбрайт, а також актори Тед Денсон та його дружина Мері Стінберджен.

Загалом на весілля було запрошено близько 400 осіб. Хто ще був серед присутніх сказати важко – пресу до проведення церемонії не допустили. Навіть гостям було заборонено мати при собі фотокамери чи фотографувати на мобільні телефони. Їх просто помістили у автобуси з тонованими вікнами і... повезли на церемонію.

Інше за темою

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG