Спеціальні потреби

КНР звинувачує іноземних журналістів у підбурюванні до заворушень


Китайська міліція перешкоджає в праці репортерів

Китайська Народна Республіка звинуватила іноземних журналістів у навмисному розпалюванні заворушень таким способом, що вони повідомляють про мітинги на підтримку демократії, та що особи, які порушують нові обмеження щодо ЗМІ, не будуть захищені китайськими законами.

Представниця Міністерства закордонних справ КНР Цзіян Ю, виступаючи на прес-конференції в Пекіні, яка проходила в напруженій атмосфері, сказала, що немає китайських законів про ЗМІ, які захищають журналістів, що, за її словами, розпалюють заворушення. Цього тижня китайська міліція попередила іноземних журналістів, щоб вони дотримувались нових обмежень про висвітлювання мітингів на підтримку демократії, якщо не хочуть, щоб була скасована їх робоча віза.

В неділю щонайменше 16 журналістів, включно з головою пекінського бюро Голосу Америки, були побиті міліцією у формах і в цивільному на мітингу в Пекіні. Серед побитих був американський репортер, якого опісля госпіталізовано з приводу серйозного побиття, очевидцями якого були інші репортери.

Відео - найголовніше

Face to Face. Врятовані обличчя захисників. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00
XS
SM
MD
LG