Спеціальні потреби

Кількість загиблих внаслідок землетрусу в Китаї зросла до понад 600


За повідомленнями китайських державних ЗМІ кількість жертв у людях в результаті потужного землетрусу у західній частині країни збільшилася до 617 і тисячі людей залишилися без даху над головою.

Понад 10 тисяч людей отримали поранення і понад 300 пропали безвісти внаслідок сильного землетрусу, який стався в середу у провінції Цінхай, що межує з Тибетом.

Землетрус силою в 6,9 бала за шкалою Ріхтера повалив будинки, зруйнував дороги і перервав телефонний зв’язок та лінії електропостачання.

Зареєстровано низку сильних повторних поштовхів землі. Епіцентр головного землетрусу знаходився в тибетському етнічному повіті Юйшу, що в південній частині провінції Цінхай.

Внаслідок стихії обвалилося чимало шкільних будинків. Під завалами опинилися багато учнів. За повідомленнями китайського інформаційного агентства Сіньхуа загинули 66 учнів та 10 викладачів.

Уряд у Пекіні відправив на місце стихії 5 тисяч солдатів, медиків та інших рятувальників. Місцеві власті доставляють до райноу намети та ковдри для мешканців, які змушені перебувати просто неба в умовах низької температури.

XS
SM
MD
LG