Спеціальні потреби

Помилка сервера

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

Лідер Китаю вважає візит Путіна успішним

  • Голос Америки

Президент КНР Ху Цзіньтао вітає прем’єр-міністра РФ Володимира Путіна

Президент КНР Ху Цзіньтао назвав російського прем'єр-міністра Володимира Путіна давнім другом Китаю, заявивши, що його дводенний візит до Пекіна сприяв розвитку двосторонніх відносин.

На зустрічі в середу 12 жовтня лідери двох країн обмінялися люб'язностями, перш ніж усамітнитися для переговорів за закритими дверима. За словами Путіна, він має намір обговорити з керівником КНР ряд питань по всьому спектру російсько-китайських відносин.

Раніше в середу на зустрічі з головою Всекитайських зборів народних представників У Банго Путін підкреслив, що розвиток двосторонніх відносин як у зовнішній політиці, так і в економіці, впливає на добробут російських громадян.

В ході переговорів між Путіним і прем'єром Держради Китаю Вень Цзябао обидві сторони заявили про намір вирішити суперечку про ціни на поставку російського газу в Китай, що стримує підписання масштабної угоди.

У 2009 році російський газовий гігант Газпром і Китайська нафтогазова національна корпорація підписали рамкову угоду, відповідно до якої Китай може купити у Росії 70 мільярдів кубометрів газу протягом найближчих 30 років. Росія є найбільшим виробником енергоносіїв у світі, в той час як Китай - найбільший їх споживач.

XS
SM
MD
LG