Спеціальні потреби

Актуально

У Китаї поширюються протести тибетських студентів

Протест тибетських студентів

Базована в Лондоні організація тибетських активістів заявила, що в Китаї поширюються протести тибетських активістів, занепокоєних з приводу планів пекінського уряду обмежити використання тибетської мови у школах.

Організація Вільний Тибет заявила, що протести розпочалися у вівторок походом багатьох тисяч студентів в містечку Тонрень у західній провінції Цінхай. Протягом наступних днів протести поширились на сусідні містечка.

Очевидці кажуть, що в п’ятницю тисячі студентів протестували в Університеті Мінзу, який спеціалізується у навчанні студентів з етнічних меншин.

Минулого місяця орган Компартії посилався на партійного керівника провінції Цінхай, який підтримав пропозицію про використання спільної мови у школах.

Газета посилалася також на офіційних осіб, які казали, що плани зробити китайську мову «головним засобом навчання», про які повідомлено минулого місяця, студенти, мабуть, не так зрозуміли.

Офіційні особи заявили, що навчання китайською мовою популярне у більшості регіонів, у яких проживають національні меншини, тому що це помагає студентам в інтеграції у суспільство.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG